מדיה מייל (MediaMail) הוא אתר שפותח במטרה לספק מענה ופתרונות מייל מתקדמים לבעלי עסקים קטנים, לבעלי עסקים בינוניים ואפילו לחברות הגדולות והמובילות בארץ. אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים הקשורים לשדרוג ההתנהלות של העסק בעבודה עם דואר אלקטרוני ושליחת מיילים ללקוחות. נשמח לסייע לכם להתנהל בצורה יותר מקצועית ואפילו לעזור לכם לשווק ולפרסם את העסק ללקוחות שלכם בכל מייל שאתם שולחים.

מבין השירותים שאנחנו מציעים תוכלו למצוא שירותים כמו עיצוב חתימה למייל, עיצוב ניוזלטר, פתיחת מייל עסקי ועוד… אם אתם מעוניינים באחד מהשירותים שיש לנו להציע או בשירות הקשור לדואר אלקטרוני שלא מופיע באתר צרו קשר ונשמח לסייע. במידה ואתם עדיין צריכים עזרה להבין למה כדאי לבחור בנו על פני המתחרים תוכלו לראות כמה מהסיבות לכך מתחת.

אודות מדיה מייל

למה לבחור ב-MediaMail עבור העסק שלכם?

צוות אמין ומקצועי

צוות אמין ומקצועי

עם MediaMail תוכלו ליהנות מצוות מומחים שכל מה עושים זה לספק פתרונות למייל. שירותי מקצועי, ואמין שלא תמצאו במקום אחר.

תמיכה בספקי מייל מוכרים

תמיכה בספקי מייל מוכרים

במקום לנסות ולספק לעסק שלכם מערכות מייל מיושנות ולא מוכרות נדאג לחבר את העסק שלכם לספקי המייל המובילים כמו Gmail ו-Outlook.

ניהול מיילים נוח יותר

ניהול מיילים נוח יותר

באמצעות השירותים שאנחנו מספקים תוכלו לקבל ולשלוח אימיילים ללקוחות בצורה קלה ונוחה ותוכלו לפרסם את העסק בכל אימייל שתשלחו.

מאות לקוחות מרוצים

מאות לקוחות מרוצים

עם מאות לקוחות מרוצים הנהנים משדרוג אופן העבודה עם אימיילים בעסק הגיע הזמן להצטרף לרשימת מאות לקוחותינו המרוצים.

על ידי שימוש בשירותים שאנחנו מציעים כאן במדיה מייל אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר ובאותם סטנדרטים שאנחנו מציעים למאות לקוחות מרוצים. נשמש לעמוד לרשותכם ולסייע מגוון פתרונות לשיווק וניהול העסק שלכם באופן חכם וטוב יותר.