מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של ניהול ותפעול של דואר אלקטרוני לעסקים. תוכלו למצוא מאמרים הקשורים לשימוש בחתימות למייל, פתיחת מייל עסקי, פרסום באמצעות המייל, שימוש בניוזלטרים ועוד…

כתיבת מיילים עם AI (בינה מלאכותית)

כתיבת מיילים באופן אוטומטי עם AI (בינה מלאכותית)

במאמר הזה נלמד איך אפשר לכתוב מיילים באופן אוטומטי באמצעות כלים של בינה מלאכותית כמו ChatGPT ותוספים נוספים לכרום שיאפשרו להפוך את התהליך כתיבה לפשוט. אנחנו נבין האם זה רעיון טוב לכתוב מיילים עם AI, מה היתרונות של שימוש בבינה מלאכותית לכתיבת מיילים ומה החסרונות.

קורסים מומלצים לבניית אתרים

קורסים מומלצים לבניית אתרים + מחירים

בשנים האחרונות אחד המקצועות שהופכים להיות המבוקשים ביותר בתחום הדיגיטל זהו התחום של בניית אתרים. היכולת לעבוד מכל מקום ובכל זמן ולהרוויח סכום כסף לא מבוטל של אלפי שקלים על כל אתר הופכת את המקצוע הזה לרווחי במיוחד עבור בוני האתרים האיכותיים בתחום. במסגרת המאמר

איך להעלות אתר לאוויר

איך להעלות אתר לאוויר?

יש לכם רעיון מדהים לאתר חדש, המוח שלכם משתולל עם מושגים יצירתיים, ואתם כבר יכולים לדמיין את הממלכה הדיגיטלית שלכם פורחת. אבל יש רק מכשול קטן אחד שעומד בדרך,  איך לעזאזל אפשר לבנות אתר ולהעלות אותו לאוויר? אני לא מתכנת ולא רוצה ללמוד תכנות! אז

מדוע ליצור מייל לעסק בשרת האחסון?

מדוע ליצור מייל לעסק בשרת האחסון?

אימייל עסקי הוא יותר מדרך לתקשר עם עמיתים לעבודה ולקוחות והוא חלק חשוב מהמיתוג של העסק. במאמר זה נלמד למה לפתוח את המייל של העסק בשרת האחסון ואיך זה יעזור לנו לחסוך עלויות גבוהות של ניהול מיילים לכל עובדי החברה.

שיווק במייל באמצעות ניוזלטרים ופרסום ממומן ב-Gmail

שיווק במייל באמצעות ניוזלטרים ו-Gmail

שיווק במייל הוא לעיתים החמצן של העסק, בשונה מפלטפורמות אחרות רשימת תפוצה עסקית תמיד תהיה בשליטה מלאה שלנו ואף אחד לא יוכל לקחת את זה מאיתנו. במאמר הבא נציג בפניכם 2 שיטות פרסום במייל שכדאי להכיר מאוד להכיר.

איך לשווק/לקדם את העסק במייל

איך לשווק/לקדם את העסק במייל

רבים מבעלי העסקים לא יודעים זאת אבל יש מספר גדול של דרכים לשווק את העסק באמצעות המייל (Email Marketing). קיימות דרכים שיאפשרו לנו לעשות זאת ללא תשלום ודרכים נוספות שיצריכו תשלום. במאמר הבא תוכלו ללמוד מהם הדרכים הקיימות לקידום העסק במייל.

מייל עסקי ב-GSuit

חיבור מייל של G Suite עם כתובות MX בדומיין

G-Suite של גוגל היא פלטפורמה עסקית המאפשרת ליצור מייל עסקי עם הסיומת של הדומיין שלכם באמצעות Gmail. בניגוד למדריך שפרסמנו על פתיחת מייל עסקי בחינם כאן מדובר על שירות בתשלום ובמדריך הבא נלמד אתכם לאמת כתובות MX.

שימוש בבאנרים למייל

פרסום העסק במייל באמצעות באנרים

אנחנו יודעים כמה חזק התחום של הפרסום בדיגיטל והשימוש בבאנרים בגוגל ובפייסבוק. ואם זאת נראה כאילו שכחנו פלטפורמה נוספת שמאפשרת לנו להגיע למרבית הלקוחות הקיימים שלנו והכי חשוב היא בחינם, 100% בחינם בואו ללמוד מהי.

אנימציה בבאנרים למייל

האם מותר להשתמש באנימציה בבאנרים למייל?

מעוניינים לעשות שימוש בתמונות עם אנימציה בבאנרים שאתם מוסיפים למייל? במדריך הבא ננסה לדבר מעט על הנושא של שימוש באנימציה בכל מה שקשור לשליחת מיילים ונסביר האם השימוש באנימציה במייל יכול לעזור או שעדיף להימנע ממנו.

1 2 3