מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של ניהול ותפעול של דואר אלקטרוני לעסקים. תוכלו למצוא מאמרים הקשורים לשימוש בחתימות למייל, פתיחת מייל עסקי, פרסום באמצעות המייל, שימוש בניוזלטרים ועוד…

מייל עסקי ב-GSuit

חיבור מייל של G Suite עם כתובות MX בדומיין

G-Suite של גוגל היא פלטפורמה עסקית המאפשרת ליצור מייל עסקי עם הסיומת של הדומיין שלכם באמצעות Gmail. בניגוד למדריך שפרסמנו על פתיחת מייל עסקי בחינם כאן מדובר על שירות בתשלום ובמדריך הבא נלמד אתכם לאמת כתובות MX.

שימוש בבאנרים למייל

פרסום העסק במייל באמצעות באנרים

אנחנו יודעים כמה חזק התחום של הפרסום בדיגיטל והשימוש בבאנרים בגוגל ובפייסבוק. ואם זאת נראה כאילו שכחנו פלטפורמה נוספת שמאפשרת לנו להגיע למרבית הלקוחות הקיימים שלנו והכי חשוב היא בחינם, 100% בחינם בואו ללמוד מהי.

אנימציה בבאנרים למייל

האם מותר להשתמש באנימציה בבאנרים למייל?

מעוניינים לעשות שימוש בתמונות עם אנימציה בבאנרים שאתם מוסיפים למייל? במדריך הבא ננסה לדבר מעט על הנושא של שימוש באנימציה בכל מה שקשור לשליחת מיילים ונסביר האם השימוש באנימציה במייל יכול לעזור או שעדיף להימנע ממנו.

מהם באנרים למייל

מהם באנרים למייל? ומה השימושיים שלהם?

ביחד עם החתימה למייל קיימת אפשרות נוספת שתאפשר לנו לשווק ולפרסם שירותים ומוצרים חדשים שיש לעסק להציע. במדריך זה נכיר לכם את הנושא של שימוש בבאנרים במייל, נסביר מהם באנרים למייל וכיצד להטמיע אותם במייל העסקי שלכם.

רשימות תפוצה

למה חשוב ליצור רשימת תפוצה לעסק?

בעידן המודרני של היום עומדים בפני המשווק הדיגיטלי לא מעט ערוצי התקשרות מול הלקוח. מתוך ערוצים אלו אחד החזקים ביותר הוא רשימת תפוצה והכי חשוב שהוא ערוץ שיווקי בעלות מינמלית. כנסו ותלמדו למה רשימות תפוצה כל כך חשובות לעסק.

פרטי מידע לחתימת מייל

אילו פרטים ניתן לכלול בחתימת מייל?

החלטתם שאתם מעוניינים בחתימה מעוצבת למייל וכעת אתם צריכים להחליט איזה פרטים להכניס לחתימה שהולכת לייצג את העסק. במאמר זה נציג בפניכם את סוג הפרטים שניתן לכלול כאשר אתם מטמיעים חתימה בתוך מייל עסקי של עובדים בחברה.

ניהול מספר של חתימות ב-Gmail

ניהול מספר חתימות ב-Gmail

הידעתם ש-Gmail השיקו פיצ’ר חדש המאפשר לנו לשנות בקלות את החתימה למייל במיילים שאנחנו שולחים ללקוחות? כעת יש לנו את היכולת ליצור כמה חתימות שונות ולשלוח מייל עם חתימה שונה ללקוחות שונים ובמדריך זה נלמד אתכם כיצד.

תמונה או חתימת HTML למייל

חתימת HTML או חתימת תמונה?

אחת השאלות הנפוצות שאנו שומעים היא האם להשתמש בחתימת תמונה או לעשות שימוש בחתימת מייל ב-HTML. לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות ובמאמר הבא ננסה לסייע לכם להבין מה חשוב לדעת כאשר בוחרים את סוג חתימה למייל.

שליחת מייל HTML ב-Outlook

שליחת מייל HTML ב-Outlook

אאוטלוק היא אחת מספקיות המייל שמאפשרות לשלוח ניוזלטר מעוצב ב-HTML בצורה הקלה ביותר. במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לשלוח בקלות ניוזלטר HTML ואיך לערוך טקסט ופרטים בתוך המייל באמצעות ב-Outlook.

1 2