מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של ניהול ותפעול של דואר אלקטרוני לעסקים. תוכלו למצוא מאמרים הקשורים לשימוש בחתימות למייל, פתיחת מייל עסקי, פרסום באמצעות המייל, שימוש בניוזלטרים ועוד…

רשימות תפוצה

למה חשוב ליצור רשימת תפוצה לעסק?

בעידן המודרני של היום עומדים בפני המשווק הדיגיטלי לא מעט ערוצי התקשרות מול הלקוח. מתוך ערוצים אלו אחד החזקים ביותר הוא רשימת תפוצה והכי חשוב שהוא ערוץ שיווקי בעלות מינמלית. כנסו ותלמדו למה רשימות תפוצה כל כך חשובות לעסק.

פרטי מידע לחתימת מייל

אילו פרטים ניתן לכלול בחתימת מייל?

החלטתם שאתם מעוניינים בחתימה מעוצבת למייל וכעת אתם צריכים להחליט איזה פרטים להכניס לחתימה שהולכת לייצג את העסק. במאמר זה נציג בפניכם את סוג הפרטים שניתן לכלול כאשר אתם מטמיעים חתימה בתוך מייל עסקי של עובדים בחברה.

ניהול מספר של חתימות ב-Gmail

ניהול מספר חתימות ב-Gmail

הידעתם ש-Gmail השיקו פיצ’ר חדש המאפשר לנו לשנות בקלות את החתימה למייל במיילים שאנחנו שולחים ללקוחות? כעת יש לנו את היכולת ליצור כמה חתימות שונות ולשלוח מייל עם חתימה שונה ללקוחות שונים ובמדריך זה נלמד אתכם כיצד.

תמונה או חתימת HTML למייל

חתימת HTML או חתימת תמונה?

אחת השאלות הנפוצות שאנו שומעים היא האם להשתמש בחתימת תמונה או לעשות שימוש בחתימת מייל ב-HTML. לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות ובמאמר הבא ננסה לסייע לכם להבין מה חשוב לדעת כאשר בוחרים את סוג חתימה למייל.

שליחת מייל HTML ב-Outlook

שליחת מייל HTML ב-Outlook

אאוטלוק היא אחת מספקיות המייל שמאפשרות לשלוח ניוזלטר מעוצב ב-HTML בצורה הקלה ביותר. במדריך הבא נלמד אתכם איך לשלוח ניוזלטר HTML ואיך לערוך אותו ב-Outlook.

שליחת מייל HTML ב-Gmail

שליחת מייל HTML ב-Gmail

אחרי שנסיים לעצב עבורכם ניוזלטר מקצועי שתוכלו לשלוח בגאווה לרשימת התפוצה שלכם נלמד אתכם גם צעד אחר צעד איך לשלוח את הניוזלטר שעיצבנו ובנינו עבורכם ב-HTML באמצעות Gmail.

פתיחת מייל עסקי ב-Outlook

יצירת מייל עסקי ב-Outlook

רוצים לפתוח מייל עסקי ב-Outlook עם סיומת הדומיין של האתר שלכם? במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח מייל עסקי בתוכנת אאוטלוק ואיך להגדיר את פרטי העסק.

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

יצירת מייל עסקי ב-Gmail

כאשר אתם רוצים ליצור מייל עסקי ב-Gmail קיימות שתי דרכים לעשות זאת הראשונה בתשלום והשנייה בחינם. במדריך הבא נלמד אתכם איך ליצור מייל עסקי בג’ימייל בחינם באמצעות שרת האחסון שלכם.

הוספת תמונה לחתימה בג'ימייל

הוספת חתימה בגימייל (Gmail)

ג’ימייל היא ספקית המייל הגדולה והמובילה ללקוחות פרטיים ולעסקים. הוספת חתימה למייל ב-Gmail היא פעולה פשוטה שתוכלו לעשות בקלות ובמהירות במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לעשות זאת.

1 2