מתחת תוכלו למצוא בבלוג הגדלים שלנו מאמרים שנכתבו על ידי מיטב המומחים בתחום של ניהול ותפעול של דואר אלקטרוני לעסקים. תוכלו למצוא מאמרים הקשורים לשימוש בחתימות למייל, פתיחת מייל עסקי, פרסום באמצעות המייל, שימוש בניוזלטרים ועוד…

תמונה או חתימת HTML למייל

חתימת HTML או חתימת תמונה?

אחת השאלות הנפוצות שאנו שומעים היא האם להשתמש בחתימת תמונה או לעשות שימוש בחתימת מייל ב-HTML. לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות ובמאמר הבא ננסה לסייע לכם להבין מה חשוב לדעת כאשר בוחרים את סוג חתימה למייל.

שליחת מייל HTML ב-Outlook

שליחת מייל HTML ב-Outlook

אאוטלוק היא אחת מספקיות המייל שמאפשרות לשלוח ניוזלטר מעוצב ב-HTML בצורה הקלה ביותר. במדריך הבא נלמד אתכם איך לשלוח ניוזלטר HTML ואיך לערוך אותו ב-Outlook.

שליחת מייל HTML ב-Gmail

שליחת מייל HTML ב-Gmail

אחרי שנסיים לעצב עבורכם ניוזלטר מקצועי שתוכלו לשלוח בגאווה לרשימת התפוצה שלכם נלמד אתכם גם צעד אחר צעד איך לשלוח את הניוזלטר שעיצבנו ובנינו עבורכם ב-HTML באמצעות Gmail.

פתיחת מייל עסקי ב-Outlook

יצירת מייל עסקי ב-Outlook

רוצים לפתוח מייל עסקי ב-Outlook עם סיומת הדומיין של האתר שלכם? במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח מייל עסקי בתוכנת אאוטלוק ואיך להגדיר את פרטי העסק.

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

יצירת מייל עסקי ב-Gmail

כאשר אתם רוצים ליצור מייל עסקי ב-Gmail קיימות שתי דרכים לעשות זאת הראשונה בתשלום והשנייה בחינם. במדריך הבא נלמד אתכם איך ליצור מייל עסקי בג’ימייל בחינם באמצעות שרת האחסון שלכם.

הוספת תמונה לחתימה בג'ימייל

הוספת חתימה בגימייל (Gmail)

ג’ימייל היא ספקית המייל הגדולה והמובילה ללקוחות פרטיים ולעסקים. הוספת חתימה למייל ב-Gmail היא פעולה פשוטה שתוכלו לעשות בקלות ובמהירות במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לעשות זאת.

מה זה ניוזלטר (Newsletter)

מה זה ניוזלטר (Newsletter)

לא בטוחים מה זה ניוזלטר או מייל מעוצב ב-HTML? כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ניוזלטרים ומה חשוב לדעת ולעשות כאשר אתם שולחים ניוזלטר לרשימת התפוצה.

חתימה למייל באאוטלוק

הוספת חתימה באאוטלוק (Outlook)

מעוניינים להוסיף את תמונת החתימה למייל ב-Outlook? צפו במדריך הבא ונסביר לכם צעד אחר צעד איך להוסיף תמונת חתימה למייל ב-Outlook, איך להוסיף קישורים לחתימה ואיך לדאוג שהחתימה תופיע בכל מייל שאתם שולחים ללקוחות שלכם.

הסבר על מה זה חתימה למייל

מהי חתימה למייל ומה עושים איתה?

עדיין לא בטוחים ב-100% מהי חתימה למייל ומה עושים איתה? עדיין לא יודעים כמה חשובה החתימה למייל למיתוג העסק שלכם? כנסו למדריך הבא ותגלו כל מה שאתם צריכים לדעת על השימוש בחתימה למייל ומאילו דברים כדאי להימנע.