עיצוב ובניית ניוזלטר ב-HTML

רוצים לשלוח מיילים של העסק לרשימת התפוצה בצורה מקצועית? נשמח ליצור עבורכם עיצוב ניוזלטר ב-HTML לאימיילים שאתם שולחים ללקוחות ונדאג לבנות אותו בצורה כזאת שתתמוך במחשבים נייחים, טלפונים ניידים, ובספקי המייל הגדולים.

  • מחיר עיצוב ניוזלטר: 1,000 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 1,170 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-10 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קבצי הניוזלטר בפורמט HTML

מעוניינים בעיצוב ובנייה של ניוזלטר מקצועי לעסק? השאירו פרטים ואנחנו נדאג לשאר!

דוגמאות לניוזלטרים

מעוניינים בעיצוב ניוזלטר מקצועי ובנייה שלו ב-HTML? הגעתם למקום הנכון ובזמן הנכון. אנחנו מציעים מגוון פתרונות מייל מתקדמים לעסקים שרוצים לקדם את העסק בצורה טובה יותר על ידי שליחת מיילים מעוצבים ללקוחות. מתחת תוכלו לראות דוגמאות לניוזלטרים שיצרנו בעבר. כל הניוזלטרים שאנחנו יוצרים הם בעלי עיצוב רספונסיבי שמותאם גם לטלפונים הניידים.

עיצוב ניוזלטר לאתר של בניית אתרים
עיצוב ניוזלטר לחברת משכנתאות
עיצוב ניוזלטר עבור שליחת חשבוניות

למה לבחור ב-MediaMail לעיצוב ניוזלטר לעסק שלכם?

צוות אמין ומקצועי

צוות אמין ומקצועי

עם MediaMail תוכלו ליהנות מצוות מומחים ברמה שלא הכרתם שכל מה שהם עושים כל היום זה לעצב ולבנות ניוזלטרים מדהימים שישאירו אתכם פעורי פה מהתוצאה הסופית.

תמיכה בספקי מייל מוכרים

תמיכה בספקי מייל מוכרים

אנחנו דואגים לבדוק את התצוגה של הניוזלטר בכל ספקי המייל הגדולים. על מנת לוודא שהניוזלטר תקין נבדוק אותו ב-Gmail, Yahoo, Outlook וכו’…

ניהול מיילים נוח יותר

ניהול מיילים נוח יותר

באמצעות הניוזלטר שנבנה עבורכם תוכלו לנהל את שליחת המיילים ללקוחות בצורה נוחה ומקצועית יותר. את הניוזלטר הסופי תקבלו בפורמט HTML.

מאות לקוחות מרוצים

מאות לקוחות מרוצים

עם מאות לקוחות מרוצים שנהנים מפתרונות מייל מתקדמים מכל הסוגים אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר שתוכלו למצוא.

תהליך העבודה של עיצוב ובניית ניוזלטר

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל התהליך של עיצוב ובנייה של ניוזלטר (מייל מעוצב) נפרט עבורכם את הצורה שבה אנחנו עובדים. מתחת תוכלו לראות את כל הפרטים והמידע שאנחנו נצטרך מכם על מנת שנוכל להתחיל בתהליך העבודה ועל מנת שנוכל לעצב ולבנות עבורכם את הניוזלטר בצורה הטובה ביותר שניתן.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לניוזלטר שאתם רוצים לבנות. נצטרך לדעת מה התוכן שאתם רוצים שיופיע בניוזלטר, מיהו קהל היעד שיש לכם ברשימת התפוצה ונשמח לראות דוגמאות לניוזלטרים בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב הניוזלטר

לאחר שלב האפיון וקבלת כל המידע שאנחנו צריכים נתחיל בשלב של עיצוב הניוזלטר. בשלב זה ניצור עבורכם את הסקיצה הראשונית של הניוזלטר בפוטושופ לפי הפרטים שסיפקתם לנו בשלב האפיון.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים לעצב את הניוזלטר נציג בפניכם את העיצוב שעשינו ואם יהיה צורך בביצוע שינויים נדאג לשנות את כל מה שצריך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית. לאחר קבלת אישור על העיצוב צוות המומחים שלנו יתחיל בבניית הניוזלטר באמצעות קוד HTML.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר שנסיים את העיצוב ולאחר שנסיים לבנות את הניוזלטר ב-HTML נשלח לכם את כל הקבצים הקשורים לעבודה. אתם תקבלו את עיצוב הניוזלטר בקובץ PSD ואת קבצי הניוזלטר בפורמט HTML.

מאמרים בנושא ניוזלטר

מתחת תוכלו לצפות במידע חושב ורלוונטי לנושא של בנייה עיצוב ושליחה של ניוזלטרים. אם אתה עדיין לא בטוחים שאתם יודעים מה זה ניוזלטר תוכלו לצפות במידע נוסף על הנושא במאמרים מתחת. בנוסף נלמד אתכם איך להכניס ניוזלטר HTML בספקי המיילים הפופולריים כמו ג’ימייל (Gmail) ואאוטלוק (Outlook).

מה זה ניוזלטר (Newsletter)

לא בטוחים מה זה ניוזלטר או מייל מעוצב ב-HTML? כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ניוזלטרים ומה חשוב לדעת ולעשות כאשר אתם שולחים ניוזלטר לרשימת התפוצה.