יצירת מייל עסקי לארגון/חברה

מעוניינים לפתוח מייל עסקי עם סיומת הדומיין של החברה? נשמח לסייע ולעזור לכם לפתוח ולהגדיר מייל עסקי לחברה ולעובדיה (לדוגמא: [email protected]).

השירות שאנחנו מציעים הוא לסייע לכם בעלי העסקים לבנות את התשתית הראשונית בצורה נכונה ולהגדיר שימוש במייל עסקי עבור החברה ועובדיה.

אנחנו מציעים את האפשרות לפתוח מייל עסקי ולבצע את ההתקנה הראשונית באמצעות Gmail או באמצעות Outlook. השירות שאנחנו מציעים הוא לבצע את ההתקנה הראשונית ולהעניק לכם את הכלים להמשיך ליצור חשבונות אימייל עסקיים לשאר עובדי החברה.

מחיר פתיחת מייל עסקי: המחיר של פתיחת מייל עסקי הוא נושא  דינמי. המחיר משתנה לפי כמות עובדים, צרכי העסק ועוד.. צרו קשר ונשמח לספק הצעת מחיר.

שימו לב: נכון לרגע זה אנחנו כבר לא מציעים שירותים לפתיחת מייל עסקי ופניות בנושא לא יקבלו מענה. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.

מעוניינים לפתוח חשבון מייל עסקי בצורה נכונה? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

למה חשוב להשתמש במייל עסקי?

במידה והעסק שלכם מתחיל להרוויח ומגיע לנקודה בה אתם צוברים לקוחות חדשים אז לכל הפעולות הקטנות ולדרכי ההתנהלות של העסק יש השפעה על הרושם שמקבל הלקוח. שימוש במייל עסקי עם סיומת הדומיין/אתר של העסק תיתן ללקוח תחושה שמדובר בחברה רצינית שמתנהלת בצורה מקצועית. בנוסף לכך בתחומים מסוימים שבהם יש הרבה ניסיונות למרמה שימוש במייל רשמי של העסק יגרום ללקוח להבין שהוא מדבר עם עובד החברה ולא עם שרלטן שמנסה לרמות אותו.

בנוסף לשימוש במייל עסקי אנחנו מציעים שירותים נוספים שיעזרו לקחת את ההתנהלות שלכם עם אימיילים בעסק צעד אחד קדימה. אם אתם עדיין לא משתמשים בחתימה למייל אנחנו מציעים לכם לבדוק את השירות שאנחנו מציעים עבור עיצוב חתימה למייל. ולמי שרוצה לעדכן את הלקוחות באמצעות מייל מעוצב אז מומלץ לבדוק את העמוד של עיצוב ניוזלטר.

למה לבחור ב-MediaMail לפתיחת מייל עסקי?

צוות אמין ומקצועי

צוות אמין ומקצועי

עם MediaMail תוכלו ליהנות מצוות מומחים ברמה אחרת שעוד לא הכרתם. לצוות שלנו יש ניסיון רב לכל מה שקשור לפתרונות מייל לעסקים ולשיווק העסק באמצעות אימיילים.

תמיכה בספקי מייל מוכרים

תמיכה בספקי מייל מוכרים

כפי שציינו מעל אנחנו לא מנסים לשייך אתכם למערכת שפיתחנו אלה ליצור עבורכם מייל עסקי בספקיות האימייל המובילות בתחום כמו Gmail ו-Outlook.

ניהול מיילים נוח יותר

ניהול מיילים נוח יותר

באמצעות פתיחת מייל עסקי בתשתית נכונה וחכמה תוכלו לנהל את חשבונות המייל שלכם וליצור חשבונות לעובדים בחברה בצורה נוחה, פשוטה וללא מאמץ.

מאות לקוחות מרוצים

מאות לקוחות מרוצים

עם מאות לקוחות מרוצים הנהנים מהשימוש והקל והנוח בתשתית מייל עסקי שהקמנו עבורכם הגיע גם הזמן שלכם ליהנות מהשירותים המתקדמים שאנו מציעים.

תהליך פתיחת המייל העסקי

על מנת שתוכלו להבין בצורה הטובה ביותר איך מתנהל התהליך של פתיחת מייל עסקי ומה אנחנו מציעים בשירות זה נספק לכם מתחת את הפירוט של תהליך העבודה לפי ארבעה שלבים שונים. אם יישארו לכם שאלות נוספות לאחר קריאת המידע אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם כל שאלה שיש לכם ונשמח לסייע.

1

אפיון העסק והבנת הצרכים שלו

על מנת שנבין את הצרכים שלכם בשביל שנוכל לבצע התקנת תשתית נכונה בשלב זה נצטרך שתספקו לנו מידע על העסק שלכם. נצטרך לדעת מה גודל החברה, מהי כמות העובדים שיש כרגע בארגון ומה אתם חושבים שיהיו הדרישות העתידיות שלכם מהשימוש במייל העסקי.

2

הצעת חלופות מייל שונות

לאחר שנבין את גודל הארגון, מהם הצרכים שלכם ומה יהיו הצרכים שלכם בעתיד נציע לכם כמה חלופות שונות ליצירת מייל לעסק שאנחנו חושבים שיכולות להתאים לארגון שלכם.

3

יצירת המייל העסקי וחשבונות מייל לעובדים

לאחר שהגענו להחלטה על פתרונות המייל שיתאימו עבור העסק שלכם נתחיל בבניית התשתית ויצירת המייל העסקי. כמובן שנסייע ביצירת חשבון מייל עסקי לכל עובד בחברה ונספק לכם את הכלים ליצירת חשבונות מייל חדשים ומחיקת חשבונות מייל ישנים.

4

שימוש במייל העסקי עם הלקוחות

לאחר סיום התהליך של יצירת המייל העסקי תוכלו להתחיל ולהתכתב עם הלקוחות של העסק. בשלב שלאחר פתיחת המייל העסקי נדאג לוודא שהכל עובד כמו שצריך ונאפשר לכם ליהנות מהשימוש במייל העסקי.

מאמרים בנושא פתיחת מייל עסקי

מייל עסקי הוא אחד מהכלים החשובים שיש לעסק שלנו על מנת לשפר את התדמית והמיתוג לעסק. עסק שעובד ללא מייל עסקי עם סיומת הדומיין נראה פחות מקצועי בעיני הלקוחות. במדריכים הבאים נלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לפתוח מייל עם סיומת הדומיין לעסק שלכם באמצעות ג'ימייל (Gmail) וגם באמצעות אאוטלוק (Outlook).

יצירת מייל עסקי ב-Gmail

כאשר אתם רוצים ליצור מייל עסקי ב-Gmail קיימות 2 דרכים שמאפשרות לעשות זאת. במדריך הבא נלמד אתכם איך ליצור מייל עסקי בג'ימייל ובחינם.

יצירת מייל עסקי ב-Outlook

רוצים לפתוח מייל עסקי ב-Outlook עם סיומת הדומיין של האתר שלכם? במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח ולהגדיר מייל עסקי באאוטלוק.

חיבור אימייל עסקי ב-G Suite

G-Suite פלטפורמה עסקית המאפשרת לכם ליצור מייל באמצעות Gmail עם סיומת הדומיין במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לאמת את הדומיין ב-G Suite.

יצירת קשר

מעוניינים לפתוח מייל עסקי לארגון ולעובדים? נשמח לסייע בהצעת מגוון אפשרויות מייל לעסקים שיעזרו לכם לנהל את המייל העסקי ואת העבודות בפשטות ובקלות. בנוסף אנחנו מציעים גם מספר אפשרויות שיווק למייל עסקי ונשמח לסייע גם בנושא זה אם תצטרכו עזרה. השאירו את הפרטים שלכם מתחת וניצור קשר בהקדם.