רוצים לקבל עדכונים וחדשות לגבי כל מה שחם בעולם המיילים? מחכים לכם במרחק לחיצה

חיבור מייל של G Suite עם כתובות MX בדומיין

MediaMail » מייל עסקי » חיבור מייל של G Suite עם כתובות MX בדומיין

למי שעדיין לא שמע על G-Suite של גוגל מדובר על פלטפורמה עסקית המאפשרת לכם ליצור מייל באמצעות Gmail אבל עם הסיומת של הדומיין שלכם. בניגוד למדריך שפרסמנו על פתיחת מייל עסקי בגימייל בחינם כאן מדובר על שירות בתשלום ובמדריך זה אנחנו נלמד אתכם כיצד לבצע אימות של הדומיין שלכם לחשבון G suite באמצעות כתובות MX.

יצירת מייל עסקי ב-G-suit

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

כתובות MX של G Suite

על מנת שתוכלו לחבר את הדומיין ל-G-suite ועל מנת שתוכלו לאמת את החשבון בהצלחה אתם תצטרכו להוסיף לדומיין כתובות MX כלליות של G Suite. ניתן לראות מידע נוסף על כתובת ה-MX של גוגל בעמוד הבא וניתן לראות גם את הכתובות בטבלה מתחת. לפני שנתחיל יהיה צורך גם למצוא דומיינים למכירה או לרשום דומיין על שם העסק.

Name/Host/AliasTime to Live (TTL*)Record TypePriorityValue/Answer/Destination
Blank or @3600MX1ASPMX.L.GOOGLE.COM
Blank or @3600MX5ALT1.ASPMX.L.GOOGLE.COM
Blank or @3600MX5ALT2.ASPMX.L.GOOGLE.COM
Blank or @3600MX10ALT3.ASPMX.L.GOOGLE.COM
Blank or @3600MX10ALT4.ASPMX.L.GOOGLE.COM

הוספת הכתובת MX בספק הדומיינים שלכם

בשביל להוסיף את 5 רשומות ה-MX ולאפשר התחברות לחשבון ב-G Suite יש להתחבר לספק הדומיינים שבו הדומיין רשום וליצור 5 רשומות MX לפי הטבלה מעל.

בדוגמא מתחת ניתן לראות כיצד להיכנס לאזור של רשומות ה-MX בספק הדומיינים של בוקס. אזור זה יהיה זמין רק במידה והדומיין לא מאוחסן על שרת אחסון. במידה והדומיין מאוחסן על שרת אחסון יהיה צורך לבצע את חיבור ה-MX דרך השרת אחסון ולא דרך הדומיין ומדריך זה לא יסייע לכם.

הוספת רישום MX בספק הדומיינים בתמונה מתחת אתם יכולים לראות כיצד אנחנו מוסיפים את שורת ה-MX הראשונה בטבלה שמופיעה בראש העמוד.

הוספת ערך של MX לספק הדומיינים

לאחר שהוספתם את השורה הראשונה יש להוסיף גם את 4 השורות הנוספות באותה צורה ולאחר שהוספתם את כל 5 השורות יש להיכנס ל-G Suite ומשם ליצור משתמש חדש, לבחור תוכנית ומחיר שמתאים לכם ולהתחיל להשתמש בחשבון מייל עסקי.

לאחר הוספת כתובות ה-MX יהיה צורך לאמת את חשבון בדומיין וזה נעשה בצורה דומה רק באמצעות כתובות TXT או כתובת CNAME לפי ההוראות שתקבלו ב-G Suite.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

יצירת מייל עסקי ב-Gmail

כאשר אתם רוצים ליצור מייל עסקי ב-Gmail קיימות 2 דרכים שמאפשרות לעשות זאת. במדריך הבא נלמד אתכם איך ליצור מייל עסקי בג'ימייל ובחינם.

יצירת מייל עסקי ב-Outlook

רוצים לפתוח מייל עסקי ב-Outlook עם סיומת הדומיין של האתר שלכם? במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח ולהגדיר מייל עסקי באאוטלוק.

כלי נגישות