פתרונות מייל מתקדמים לעסקים וחברות. להצעת מחיר מותאמת שלחנו לנו מייל מפורט לכתובת: sales@mediamail.co.il:

מהי חתימה למייל ומה עושים איתה?

חתימה למייל היא אחד מהאלמנטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל הגדול ביותר לבעלי עסקים וחברות. בדרך כלל בתהליך הראשוני של מיתוג לעסק אחת המטרות העיקריות שלנו היא לגרום לכך שהלקוחות שלנו יכירו את העסק וידעו לזהות אותו לפי הלוגו. באמצעות חתימה למייל מעתה ואילך תוכלו להציג את הלוגו ופרטי העסק ללקוחות שלכם בכל אחד מהמיילים שאתם שולחים להם. במאמר זה באמצעות דוגמאות וטיפים חשובים נסביר לכם מהי חתימה למייל ולמה חשוב מאוד לעשות בה שימוש בכל מייל עסקי שאתם שולחים.

מהי חתימה למייל ומה עושים איתה?

מה זה חתימה למייל?

חתימה למייל היא תמונה מעוצבת המכילה את הלוגו ופרטי העסק (טלפון, פקס, כתובת, אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק וכו…) והיא מופיעה בתחתית של כל מייל שאתם שולחים. בדרך כלל על מנת שתוכלו לקבל עיצוב חתימה למייל אתם תצטרכו לפנות למעצב גרפי שיעצב תמונה מקצועית עבור העסק שלכם. לעיתים גם תצטרכו עיצוב שונה עם פרטים שונים לכל אחד מהעובדים בחברה בהתאם לגודלה. מתחת תוכלו לראות כמה דוגמאות לחתימות למייל שעיצבנו בעבר על מנת שתוכלו להבין את הרעיון בצורה טובה יותר.

חתימה1
חתימה2
חתימה3
חתימה4
חתימה5
חתימה6

בנוסף לחתימות שעשויות מתמונה כפי שמוצג מעל קיימות גם חתימות שנבנות בקוד HTML ומורכבת מטקסט הניתן לעריכה ומלוגו העסק. הבעיה בשימוש בחתימה למייל שעשויה מטקסט היא שספקיות מייל שונות לעיתים מציגות את הטקסט בצורה לא אחידה והתצוגה של החתימה משתנה מספק מייל אחד למשנהו, לפעמים גם התצוגה תישבר והחתימה תוצג בצורה לא מקצועית בכלל.

השימוש הנפוץ והעדיף הוא שימוש בתמונה מעוצבת שאנחנו יודעים שתוצג באותה צורה לכלל הלקוחות שלנו ולכל ספקי המייל השונים. כמו בכל דבר בחיים גם כאן לצערנו יש חסרונות שחשוב להכיר. החיסרון הראשון הוא שבספקיות מייל מסוימות כמו גרסאות Outlook הישנות לפעמים יש חסימה גורפת של תמונות מכל המיילים וזה לא משהו שאנחנו לא יכולים לשלוט בו מאחר והבעיה היא במחשב של הנמען, ולמרות זאת בעידן של היום הבעיה הזאת פחות שכיחה וכמעט כל ספקית מייל יודעת לתמוך בחתימת תמונה. בעיה נוספת היא שלעסקים וחברות גדולות יש צורך בתמונה שונה עם פרטים שונים לכל עובד בחברה וזה יכול להצריך משאבים רבים ופנייה למעצב גרפי עבור כל עובד חדש שנכנס לחברה או עבור כל שינוי פרטים של עובד קיים.

על מנת לפתור את הבעיה השנייה אנחנו מתכננים בעתיד לפתח מערכת מתקדמת שתאפשר לבעלי עסקים לבנות חתימה למייל מתבניות מוכנות ומעוצבות ולשנות באמצעות המערכת את פרטי החתימה עבור כל עובד בחברה, כך תוכלו לחסוך את השימוש מעצב גרפי ובעלויות גבוהות עבור כל חתימה חדשה.

דוגמא לחתימה למייל בג'ימייל

טיפים חשובים לשימוש בחתימה במייל

אז כפי שכנראה הצלחתם להבין מהטקסט מעל על מנת להימנע מבעיות תצוגה השימוש בחתימה לעסק שעשויה מתמונה תהיה עדיפה על שימוש בחתימה של טקסט.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון בעת שימוש בחתימה שעשויה מתמונה ואפילו בחתימה שעשויה מטקסט הוא שעדיף שרוחב החתימה לא יעלה על 320 פיקסלים. ברגע שרוחב החתימה יהיה ארוך מ-320 פיקסלים בחלק מהטלפונים הניידים בעלי רזולוציה נמוכה (בעיקר טלפונים ישנים) התמונה תחתך והצופה במייל לא יוכל לצפות בה בצורה תקינה.

מכאן כל מה שנותר לעשות זה להגדיר את החתימה למייל בצורה תקינה בספקית המייל שלכם ולשפר את הרושם שמקבלים הלקוחות שלכם על העסק. למי שזקוק לעזרה בנושא יש לנו מדריך באתר של הוספת חתימה למייל ב-Gmail ומדריך של הוספת חתימה למייל ב-Outlook.

ודבר נוסף ומעניין שניתן לראות בשנים האחרונות זה שיש חברות ועסקים שהתחילו להציג עיצוב באנר קטן של העסק מתחת ומעל לחתימה של כל עובד. בבאנר תוכלו לפרסם שירותים ומבצעים חדשים שיש לכם להציע. מדובר באופציה חדשה שמאפשרת לכם לשווק שירותים בחינם לכלל הלקוחות הקיימים וללקוחות חדשים שמתנהלים מולכם במייל.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

הוספת חתימה בגימייל (Gmail)

נכון להיום Gmail היא כנראה ספקית המייל הפופולרית ביותר בעולם. כנסו למדריך הבא על מנת ללמוד איך להוסיף את החתימה של העסק שלכם ב-Gmail ואיך להגדיר בצורה נכונה ותקינה את כל הפרטים וההגדרות החשובות.

הוספת חתימה ב-Outlook

לאחר שהצלחתם להבין מהי חתימה למייל הגיע הזמן לפנות אלינו על מנת שנעצב לכם חתימה מקצועית ולאחר מכן תוכלו להוסיף אותה ב-Outlook. צפו במדריך הבא על מנת לראות צעד אחר צעד איך להגדיר את החתימה ב-Outlook.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  לחצן חזור למעלה
  תוסף נגישות

  כלי נגישות

  הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר