פתרונות מייל מתקדמים לעסקים וחברות. להצעת מחיר מותאמת שלחו לנו מייל מפורט לכתובת: sales@mediamail.co.il:

הוספת חתימה בגימייל (Gmail)

אין ספק שג’ימייל (Gmail) היא אחת מספקיות המייל המובילות בעולם ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים (G suite). אם אתם כבר יודעים מהי חתימה למייל ואתם משתמשים ב-Gmail ורוצים להוסיף עיצוב חתימה למייל העסקי שלכם צפו בהמשך העמוד ותוכלו לגלות איך עושים זאת.

הוספת חתימה למייל בג'ימייל

מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית למייל? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

הגדרת חתימה ב-Gmail

על מנת להוסיף תמונת חתימה בגימייל הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות זה להיכנס לחשבון המייל שלנו בג’ימייל. לאחר מכן נלחץ על האייקון של גלגל השיניים שמופיע בראש העמוד ונבחר באפשרות של “הגדרות”. בעמוד של הגדרות נוודא שאנחנו נמצאים תחת הלשונית “כללי” ואם נרד לתחתית של העמוד נוכל לראות את האזור שמאפשר לנו להגדיר את החתימה.

למי שרוצה להגדיר חתימה של טקסט תוכלו פשוט להכניס את הטקסט שאתם רוצים ולמי שמעוניין להוסיף תמונה ניתן ללחוץ על האייקון של התמונה ולהוסיף את תמונת החתימה המעוצבת.

כניסה להגדרות חתימה בג'ימייל

הוספת תמונה לחתימה בג'ימייל

לאחר שנלחץ על האייקון של הוספת תמונה ב-Gmail יפתח חלון חדש שמאפשר העלאה של התמונה. לחלקכם תהיה את האפשרות להעלות את התמונה באופן ישיר מהמחשב ובמידה ויש לכם את האפשרות הזאת אז פשוט תחברו את התמונה מהמחשב ותעלו אותה לחתימה.

למי שאין את האפשרות להעלות את התמונה מהמחשב ואתם מתבקשים להכניס את “כתובת האתר של התמונה” כאשר אתם מנסים להעלות אותה אז תוכלו במקום זאת להעלות את התמונה לאתר אחסון תמונות כמו Up2Me ולהשתמש בקישור שאתם מקבלים מהאתר בשביל להוסיף את החתימה ל-Gmail. הכתובת של התמונה שאתם רוצים להעתיק מ-Up2Me לג’ימייל היא הכתובת שמופיעה לצד “קישור ישיר לתמונה” (כפי שניתן לראות מתחת בתמונה מתחת).

העלאת חתימה לאתר אחסון תמונות

נעתיק את הכתובת של הקישור מ-Up2Me ונדביק אותה בחלונית של הוספת חתימה מקישור ישיר ב-Gmail. לאחר שנטען את הקישור של התמונה נוכל לראות בתצוגה המקדימה של החתימה את התמונה שאנחנו מנסים לטעון ואם היא מוצגת בצורה טובה נלחץ על הכפתור של “אישור”.

הוספת חתימה למייל מקישור ישיר

לאחר לחיצה על הכפתור של “אישור” החתימה תתווסף למייל ותלחצו על הכפתור “שמירת השינויים” שבתחתית עמוד ההגדרות על מנת שהשינויים יתעדכנו במייל שלכם.

הוספת קישור לתמונה בחתימה

במידה ואתם רוצים להוסיף קישור לתמונת החתימה בג’ימייל תוכלו לעשות זאת על ידי סימון של התמונה באמצעות העכבר (בצורה דומה לסימון טקסט בקובץ וורד), תראו שהצבע של התמונה משתנה ורק ולאחר מכן תלחצו על האייקון של הקישור ותוסיפו את הקישור לעמוד באתר שלכם.

הוספת קישור לחתימה למייל בגימייל

במידה ואתם רוצים להוסיף קישור לטקסט רגיל של החתימה ב-Gmail (ללא שימוש בתמונה) אז אתם יכולים לעשות זאת בצורה דומה על ידי סימון הטקסט שאתם רוצים, לחיצה על האייקון של הקישור והגדרת כתובת האתר שאליה יגיע הצופה לאחר שילחץ על החתימה.

בצורה דומה להוספת תמונת חתימה אנחנו ממליצים לכם גם לבדוק את האפשרות של הוספת עיצוב באנרים לכל הודעה שאתם שולחים במייל. על ידי הוספת מודעה/באנר לכל מייל שאתם שולחים תוכלו לשווק שירותים חדשים שיש לכם מבצעים, והטבות לכל לקוח שאתם שולחים הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני.

אנחנו מקווים שהמדריך סייע לכם ולאלו מכם שמשתמשים ב-Outlook לניהול המייל העסקי. למי שזקוק לעזרה להוספת חתימה גם באאוטלוק יש לנו מדריך נוסף באתר שמסביר את הנושא של הוספת חתימה למייל ב-Outlook. ולמי שמעוניין בעיצוב חתימה מקצועית למייל צרו קשר ונשמח לסייע.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מה זה חתימה למייל?

לא בטוחים עדיין מהי חתימה למייל ולמה היא כל כך חשובה לעסקים וחברות? כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על חתימה למייל וממה עדיף להימנע בעת שימוש בחתימה למייל.

הוספת חתימה באאוטלוק

אחרי שהצלחתם ללמוד איך להוסיף חתימה למייל ב-Gmail בואו ותלמדו גם איך להוסיף/ליצור חתימה ב-Outlook. במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך להוסיף את החתימה שלכם באאוטלוק.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  לחצן חזור למעלה
  תוסף נגישות

  כלי נגישות

  הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר