הוספת חתימה באאוטלוק (Outlook)

MediaMail » חתימה למייל » הוספת חתימה באאוטלוק (Outlook)

הדואר האלקטרוני של Outlook מבית מיקרוסופט היא אחת התוכנות הנפוצות ביותר לניהול מיילים בארגונים, חברות ועסקים. לאחר שפניתם למעצב גרפי שיצור עבורכם חתימה מקצועית למייל הגיע הזמן להגדיר את תמונת החתימה שלכם באאוטלוק ובמדריך הבא נסייע לכם בתהליך.

הוספת חתימה למייל באאוטלוק

מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית למייל? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

הגדרת חתימה ב-Outlook

על מנת להוסיף חתימה למייל באאוטלוק הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות זה ללחוץ בתפריט הניהול העליון על הכפתור של “קובץ” ולאחר מכן נלחץ על הכפתור של אפשרויות.

בחלונית של אפשרויות נבחר באפשרות של “דואר” שנמצאת בתפריט הימני ותחת האפשרויות של דואר נלחץ על הכפתור של “חתימות” על מנת להוסיף את החתימה.

הגדרות חתימה באאוטלוק

בחלונית שתיפתח תחת האזור של “בחר חתימה לעריכה” נלחץ על הכפתור של “חדש” ונגדיר את השם שאנחנו רוצים שיופיע לחתימה ונלחץ על אישור (לשם שאנחנו מגדירים כאן אין משמעות או השפעה על החתימה עצמה אז אפשר לבחור כל שם שתרצו).

יצירת חתימה באאוטלוק

הוספת תמונה לחתימה ב-Outlook

לאחר שסיימתם להגדיר את השם של החתימה תהיה לכם האפשרות ליצור חתימת טקסט ב-Outlook או להעלות תמונה של חתימה מעוצבת.

בשביל להעלות תמונה של חתימה באאוטלוק פשוט תלחצו על האייקון של העלאת תמונה ותבחרו את תמונת החתימה שאתם רוצים להעלות מתוך המחשב. כפי שכבר ציינו במאמר המסביר מהי חתימה למייל עדיף להשתמש בחתימה שהרוחב שלה לא עולה על 320 פיקסלים כדי שהיא לא תחתך בתצוגה של הטלפונים הניידים. לחצו כאן לצפייה במידע נוסף על גודל חתימה למייל.

הוספת תמונה לחתימה באאוטלוק

לאלו מכם שלא מעוניינים להשתמש בתמונה ניתן ליצור גם חתימה שעשויה מטקסט ולערוך אותה בצורה דומה לעריכת קובץ וורד. ביחד עם חתימת הטקסט רצוי להוסיף גם עיצוב לוגו של העסק בכדי לשפר את מיתוג העסק וההכרה של הלוגו בקרב הלקוחות שלכם.

הוספת קישור לתמונה בחתימה

לאחר שסיימתם להוסיף את תמונת החתימה מה שנשאר לעשות זה להוסיף קישור לחתימה על מנת שהלקוחות הצופים בחתימה יוכלו להגיע לאתר של העסק בלחיצה על התמונה.

ניתן להוסיף קישור לתמונה על ידי סימון של החתימה בצורה דומה לסימון של טקסט במסמך Word. לאחר סימון התמונה אתם תראו שהצבע שלה משתנה ולאחר לחיצה על האייקון של “היפר-קישור” תהיה לכם האפשרות להגדיר את כתובת האתר שאליה אתם רוצים שהצופה יועבר לאחר לחיצה על התמונה.

הוספת קישור לחתימה באאוטלוק

לאחר שסיימתם להגדיר את כתובת האתר תאשרו את כל השינויים ותוכלו לראות שבפעם הבאה שאתם מנסים לשלוח מייל חדש החתימה שהגדרתם תופיע בהודעה באופן אוטומטי.

אנחנו מקווים שהמדריך סייע לכם בביצוע המטלה ובמידה ויש לכם שאלות תוכלו להשאיר אותם בתגובות שבתחתית העמוד.

לאלו מכם שמשתמשים ב-Gmail לניהול המייל העסקי יש לנו מדריך נוסף באתר שמסביר את הנושא של הוספת חתימה למייל ב-Gmail. נציין בנוסף שבצורה דומה להוספת חתימה למייל ניתן גם להוסיף עיצוב באנרים למייל בכל אחד מההודעות שאתם שולחים ולשווק שירותים ומבצעים שיש לכם גם באמצעות הדואר האלקטרוני.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מה זה חתימה למייל?

לא בטוחים עדיין מהי חתימה למייל ולמה היא כל כך חשובה לעסקים וחברות? כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על חתימה למייל וממה עדיף להימנע בעת שימוש בחתימה למייל.

הוספת חתימה ב-Gmail

אחרי שהצלחתם ללמוד איך להוסיף חתימה למייל ב-Outlook בואו ותלמדו גם איך להוסיף/ליצור חתימה בג'ימייל. במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך להוסיף את החתימה שלכם בגימייל.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות