רוצים לקבל עדכונים וחדשות לגבי כל מה שחם בעולם המיילים? מחכים לכם במרחק לחיצה

שליחת מייל HTML ב-Outlook

MediaMail » עיצוב ניוזלטר » שליחת מייל HTML ב-Outlook

לאחר שלמדנו מה זה ניוזלטר ולאחר שלמדנו איך לשלוח מייל HTML בג'ימייל הגיע הזמן ללמד אתכם איך לשלוח מייל HTML באאוטלוק. חשוב לציין שבשביל להשתמש בשיטה שנלמד אתכם אתם צריך שיהיה לכם על המחשב עיצוב ניוזלטר בקובץ HTML תקין. בנוסף אם אתם משתמשים בתמונות במייל המעוצב כדאי לוודא שהקוד תקני ושניתן לטעון ולשלוח אותם בצורה תקינה.

שליחת מייל HTML באמצעות אאוטלוק

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

שליחת אימייל בפורמט HTML באאוטלוק

במידה ויש לכם קובץ HTML תקני על המחשב התהליך של שליחת הקוד בתוך הודעת מייל באאוטלוק הוא מאוד פשוט. בשביל לשלוח מייל מעוצב כנסו לתוכנת Outlook ותלחצו על הכפתור של "דואר אלקטרוני חדש" וזאת על מנת שתוכלו ליצור הודעה חדשה בתוכנה.

יצירת מייל חדש באאוטלוק

לאחר שיפתח החלון של מייל חדש לחצו על הכפתור של "צרף קובץ" ותבחרו מתוך המחשב שלכם את הקובץ HTML שמכיל את הקוד של הניוזלטר המעוצב.

מצד שמאל לכפתור "הוסף" יש כפתור עם חץ ואפשרויות בחירה. לחצו על החץ ותבחרו באפשרות של "הוסף כטקסט" ולאחר מכן הקוד יטען לתוך ההודעה של המייל ב-Outlook.

העלאת אימייל HTML באאוטלוק

אחרי שתסיימו לטען את הקובץ לתוך המייל תוכלו לראות בתוך החלון של אאוטלוק את המייל המעוצב. במרבית המקרים תהיה לכם האפשרות לערוך את התוכן של המייל בצורה דומה לעריכה של קובץ וורד. חשוב מאוד להיות מאוד זהירים בעת עריכת המייל ב-HTML שלא תשברו בטעות את הקוד ותגרמו לבעיות.

מייל HTML לדוגמא באאוטלוק

בניגוד ל-Gmail שליחת ניוזלטר בפורמט HTML באאוטלוק היא פשוטה וקלה. לפני השליחה של המייל לכמות גדולה של אנשים רצוי לוודא מהם המגבלות של כמות האנשים שניתן לשלוח להם את המייל בבת אחת עם מי שמנהל את חשבון המייל העסקי שלכם. בהרבה מהמקרים ההגבלה של כמות המיילים שניתן לשלוח בפעם אחת מגיעה ל-500 אנשים ואם יש לכם רשימת תפוצה גדולה יותר כדאי לבדוק אפשרויות נוספות וחברות שמציעות שליחת אימיילים לרשימות תפוצה גדולות יותר.

ואם אתם עדיין לא עושים זאת אנחנו ממליצים על כך שאם המטרה שלכם היא לשווק את העסק בצורה מיטבית במייל רצוי לבדוק את האופציה של עיצוב חתימה למייל שיש לנו להציע כאן באתר ואפילו את האופציה של עיצוב לבאנרים שאתם יכולים להכניס בתחתית של כל מייל על מנת לשווק שירותים שונים ומבצעים שיש לכם.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מה זה ניוזלטר (Newsletter)

לא בטוחים מה זה ניוזלטר או מייל מעוצב ב-HTML? כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ניוזלטרים וניתן לכם בנוסף כמה טיפים חשובים למה צריך לדעת בעת שליחת ניוזלטרים על מנת לנהל רשימות תפוצה בצורה יעילה.

שליחת מייל HTML ב-Gmail

אחרי שסיימתם ללמוד איך לשלוח בהצלחה מייל שבנוי ב-HTML באמצעות תוכנת אאוטלוק כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם צעד אחר צעד איך תוכלו לשלוח גם מייל HTML באמצעות תוכנת ניהול המיילים המצוינת של Gmail (ג'ימייל).

הוספת חתימה ב-Outlook

אז לאחר שלמדתם איך לשלוח ניוזלטר HTML באמצעות Outlook כעת מה שנשאר זה ללמוד איך להוסיף חתימה ממותגת למייל ב-Outlook. כנסו למדריך הבא ונלמד אתכם צעד אחר צעד איך להוסיף חתימה עם פרטי העסק ופרטי יצירת קשר.

כלי נגישות