רוצים לקבל עדכונים וחדשות לגבי כל מה שחם בעולם המיילים? מחכים לכם במרחק לחיצה

האם מותר להשתמש באנימציה בבאנרים למייל?

MediaMail » עיצוב באנרים למייל » האם מותר להשתמש באנימציה בבאנרים למייל?

מידי פעם מגיעים אלינו לקוחות המעוניינים בעיצוב חתימה למייל או בעיצוב באנרים למייל המכילים אנימציה. במדריך הבא ננסה לדבר מעט על הנושא של שימוש באנימציה בכל מה שקשור לשליחת מיילים ונסביר האם השימוש באנימציה במייל יכול לעזור או שעדיף להימנע ממנו.

האם להשתמש באנימציה בבאנרים למייל

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה בכלל אנימציה בבאנרים?

בתחום של עיצוב באנרים לגוגל בדרך כלל אתם תראו שקיימים באנרים רבים המכילים אנימציה. מדובר על תמונות בפורמט GIF שבתוכם יש אנימציות או יותר נכון תמונות זזות. במקרים מסוימים האנימציה המופיעה בתמונה תהיה כפתור מהבהב, לעיתים היא תהיה טקסט שמשתנה ולעיתים היא תכיל תמונות מתחלפות.

מתחת אתם יכולים לראות דוגמאות לבאנר שמכיל אנימציה מורכבת יותר ממה שאנחנו רואים בדרך כלל בבאנרים רגילים והבאנר הזה הוא דוגמא לבאנר המשמש לפרסום בגוגל ולא באנר שעושים בו שימוש במייל (הוא גם רחב מידי לשימוש במייל).

באנר לדוגמא עם אנימציה

האם כדאי להשתמש באנימציה במייל?

התשובה הקצרה היא שעדיף להימנע משימוש באנימציה בכל נושא הקשור למייל. אז בין עם מדובר על עיצוב חתימה למייל, עיצוב באנרים למייל או עיצוב ניוזלטר עדיף לעשות שימוש בתמונה סטטית ולא בתמונות המכילות אנימציה.

הצורה שבה התמונות עם אנימציה מוצגות יכולה להשתנות בין ספקיות המייל השונות. קיימות גם ספקיות מייל שונות שאפילו חוסמת את האנימציה ולעיתים התמונה תוצג בצורה לא תקינה ורק פריים אחד סטטי של התמונה יוצג ללא אנימציה. על מנת לשמור על אחידות בתצוגה של הבאנרים מייל עדיף להשתמש בתמונות סטטיות.

אם אתם בכל זאת מתעקשים לעשות שימוש בתמונה עם אנימציה רצוי שהפריים הראשון והאחרון יכילו תמונה שמכילה את כל הפרטים שאתם רוצים שיופיעו בבאנר. כך שאם האנימציה בבאנר לא תעבוד סביר להניח שהתמונה הסטטית שתוצג תכיל את הפריים הראשון או האחרון שבאנימציה.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

פרסום העסק במייל באמצעות באנרים

אחת הפלטפורמות הפרסום שרובנו לא עושים בה שימוש היא פלטפורמת המייל העסקי. שימוש בבאנרים במייל יסייע לכם להגיע ללקוחות קיימים ולפרסם להם בחינם, למדו כיצד.

מהם באנרים למייל? ומה השימושיים שלהם?

רוצים לפרסם ולשווק את העסק בכל מייל שאתם שולחים ללקוחות? באמצעות באנרים למייל תוכלו לעשות זאת ובחינם. בואו ללמוד מהם באנרים למייל וכיצד משתמשים בהם.

כלי נגישות