רוצים לקבל עדכונים וחדשות לגבי כל מה שחם בעולם המיילים? מחכים לכם במרחק לחיצה

ניהול מספר חתימות ב-Gmail

MediaMail » חתימה למייל » ניהול מספר חתימות ב-Gmail

הידעתם ש-Gmail השיקו פיצ'ר חדש ומגניב שמאפשר לנו לשנות בקלות את החתימה למייל במיילים שאנחנו שולחים ללקוחות? כעת יש לנו את היכולת ליצור כמה חתימות שונות ולשלוח מייל עם חתימה שונה ללקוחות שונים. אז לאחר שהצלחת ליצור עיצוב חתימה למייל ולאחר שלמדתם כיצד להוסיף חתימה ב-Gmail נלמד אתכם איך ליצור כמה חתימות שונות ואיך לשנות את החתימה בעת שליחת הודעה ללקוח.

ניהול מספר חתימות בג'ימייל

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

למה צריך יותר מחתימה אחת?

קיימות סיבות רבות שבהם יהיה לכם שימוש ביותר מחתימה אחת ומתחת תוכלו לראות כמה מהסיבות הפופולריות (אם יש לכם סיבות נוספות שתפו אותנו בתגובות):

  • במצב שבו אתם מתנהלים עם לקוחות מחו"ל ניתן יהיה להגדיר חתימה נוספת באנגלית ולשלוח את החתימה באנגלית ללקוחות מחו"ל.
  • אם אתם מנסים לנהל מייל עסקי של כמה תפקידים או כמה אנשים שונים מתוך אותו מייל תהיה לכם אפשרות ליצור חתימה לכל תפקיד/עובד.
  • במידה ואתם מטמיעים באנרים למייל ואתם בוחרים לשווק את העסקים במיילים שאתם שולחים ללקוחות תוכלו ליצור כמה פרסומות שונות ולשנות אותם לפי סוג הלקוח.

הוספת חתימה נוספת ב-Gmail

בשביל להוסיף חתימה נוספת או אפילו כמה חתימות למייל כל מה שצריך לעשות זה להיכנס להגדרות של החשבון בגימייל ותחת הלשונית של כללי להגיע לאזור של חתימה.

באזור של החתימות לחצו על הכפתור של Create New, תוסיפו את השם והחתימה שאתם רוצים ותלחצו על שמירת שינויים.

הגדרת חתימה נוספת ב-Gmail

החלפת החתימה בעת שליחת הודעה חדשה

אחרי שהגדרתם חתימה נוספת כעת תהיה לכם האפשרות להחליף בין כל החתימות המוגדרות בחשבון. בשביל להחליף את החתימה יש ליצור מייל חדש ובחלונית שתיפתח תלחצו על האייקון של העט. לאחר לחיצה על האייקון יופיעו לכם כל החתימות שבחשבון וגם האופציה להסיר חתימה (No signature).

במידה ואתם רוצים לבחור חתימה אחרת (בדוגמא מתחת בחרנו להשתמש בחתימה באנגלית במקום בעברית) פשוט לחצו על שם החתימה ותוכלו לראות כיצד החתימה שכרגע מופיעה במייל שאתם רוצים לשלוח תשנה לחתימה החדשה שבחרתם.

החלפת חתימות בעת שליחת מייל

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

הוספת חתימה בגימייל (Gmail)

ג'ימייל היא ספקית המייל הגדולה והמובילה ללקוחות פרטיים ולעסקים. הוספת חתימה למייל ב-Gmail היא פעולה פשוטה שתוכלו לעשות בקלות ובמהירות במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לעשות זאת.

יצירת מייל עסקי ב-Gmail

כאשר אתם רוצים ליצור מייל עסקי ב-Gmail קיימות שתי דרכים לעשות זאת הראשונה בתשלום והשנייה בחינם. במדריך הבא נלמד אתכם איך ליצור מייל עסקי בג'ימייל בחינם באמצעות שרת האחסון שלכם.

שליחת מייל HTML ב-Gmail

אחרי שנסיים לעצב עבורכם ניוזלטר מקצועי שתוכלו לשלוח בגאווה לרשימת התפוצה שלכם נלמד אתכם גם צעד אחר צעד איך לשלוח את הניוזלטר שעיצבנו ובנינו עבורכם ב-HTML באמצעות Gmail.

כלי נגישות